Y. SAMSUNSPOR KUPA MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında Yılport Samsunspor ile 5 Aralık Perşembe saat 18:30`da sahamızda oynayacağımız karşılaşmanın biletleri satışa çıktı.

Y. SAMSUNSPOR KUPA MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTIÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

· BİLET SATIŞ LOGO KISITI
·  Çaykur Rizespor biletleri,  Yılport Samsunspor Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilir. 
·  Yılport Samsunspor logolu Kartlar sadece rakip tribünden bilet alabileceklerdir.
· Yılport Samsunspor taraftarı için sadece maç günü stadyum gişesinde kağıt bilet satışı da yapılacaktır.  


BİLET KOMBİNE TRANSFER KISITI
·  Bilet/kombine transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Çaykur Rizespor bilet/kombine sahipleri, Yılport Samsunspor  logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlara biletlerini maçlık olarak transfer edebilirler.

·  Rakip Takım tribünlerinden bilet satın almış olanlar koltuklarını sadece Yılport Samsunspor Logolu Passolig Kartlara transfer edebilirler.
·  Çarkur Rizespor A.Ş. 2019/2020 sezonu kombine sahipleri Yılport Samsunspor karşılaşmasına gelemeyecekse kombinesini Çaykur Rizespor A.Ş. kulübüne devir edebilir. 

ENGELLİ TRİBÜN BİLETLERİ
·  Engelli tribün biletleri engelli tribün kapasitesi ile sınırlıdır. Engelli tribün girişleri için Passolig Kart zorunluluğu bulunmaktadır.

·  Engelli tribün biletlerinin yüklemesi maç günü stadyum gişelerinden yapılmaktadır. 

·  Engelli tribün biletleri transfer edilemeyecektir.

·  Kişi Başı 5 bilet sınırı vardır.


·  7 yaş ve üzeri için Passolig kart ve bilet zorunludur. 7 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile karşılaşmaya giriş yapabilirler.


·  Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç Günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.


·  Maç günü stadyum gişelerinden Passolig Kart teslimatı ve satışı yapılmamaktadır.


·  Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar verir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.


·  Passolig kartı eline ulaşmayan taraftarların maç saatinden 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekmektedir. Passo Mobil uygulamasını akıllı telefonlarına yükleyen taraftarlar akıllı telefonlarını kullanarak karşılaşmaya tek geçişlik kart almadan  giriş yapabilirler.​


·  Biletlerinizi www.passo.com.tr haricinde N’Kolay satış noktaları ve 0850 7243344 no’lu çağrı merkezi üzerinden de satın alabilirsiniz.