'MİNİK KALPLER OKUL-KULÜP' PROJESİ SİİRT'DE

Çaykur Rizespor `Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi`kapsamında Siirt`de İlköğretim okullarında öğrencilere Rizespor forması hediye edildi.

'MİNİK KALPLER OKUL-KULÜP'  PROJESİ SİİRT'DEÇaykur Rizespor `Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi`kapsamında Siirt'de İlköğretim okullarında öğrencilere Rizespor forması hediye edildi.

Rize'den yönetim kurulumuz tarafından gönderilen yeşil mavili formaları gören  minik öğrenciler çok mutlu olurken formalarını giyerek hatıra pozu verdiler.

 -----------------------------------------------------------------------------------

 ÇAYKUR RİZESPOR 'MİNİK KALPLER OKUL-KULÜP PROJESİ'
2017 yılında başlatılan ve 56 okul arasından 110 minik öğrencinin lisanslı futbolcu olarak bünyemize katılmasını sağlayan“Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi”ülke çapında büyüyerek devam ediyor.

 Çaykur Rizespor’un geleceğini oluşturmak adına 2017yılında başlayan Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi; Çaykur Rizespor, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolün ardından ilk olarak Rize’de uygulandı.

Bu yıl da devam edecek olan Proje; öncelikle ilk ve orta öğretim kurumlarında uygulanıyor. Projeden sorumlu yönetim kurulu üyelerimizin katılımlarıyla yüzlerce öğrenciye öncelikle forma dağıtılırken, ardından Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme ve Futbol Eğitim Merkezi antrenörlerimiz tarafından okullarda bulunan yetenekli öğrencilerin altyapı seçimi için turnuva maçları yapılıyor