MAHALLELER ARASI TURNUVA BAŞLADI

Çaykur Rizesporumuzun Rize Kent Konseyi ile birlikte başlattığı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Mehmet Cengiz Tesislerinde start aldı.

MAHALLELER ARASI TURNUVA BAŞLADIÇaykur Rizesporumuzun Rize Kent Konseyi  ile birlikte başlattığı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Mehmet Cengiz Tesislerinde start aldı.

Çaykur Rizesporumuzun bir çok alanda yürüttüğü sosyal faaliyetlere bir yenisi daha eklendi. Rize Kent Konseyi ile birlikte Çaykur Rizesporumuzun organize ettiği Mahalleler arası futbol turnuvası Mehmet Cengiz Tesislerinde yöneticilerimiz Serkan Karavin ve Sadullah Köse’nin katılımıyla start aldı. Turnuvaya Rize Merkezden 16 mahalleden 200 sporcu katılırken etkinlik 2 gün sürecek.  Yöneticimiz Serkan Karavin yaptığı açıklamada bu tip sosyal etkinliklere her alanda devam edeceklerini belirterek “ Rizesporun alt yapısı ve geleceği için her alanda çalışmaya devam ediyoruz. Bir çok proje başlattık bunların karşılığını da alıyoruz. Bu da onlardan biri. İnşallah daha da güzel projelerimiz olacak “ dedi.