GALATASARAY KUPA MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

Ziraat Türkiye Kupası son 16 Turu 1. maçında 15 Ocak Çarşamba günü sahamızda oynayacağımız Galatasaray karşılaşmasının biletleri satışa çıktı.

GALATASARAY KUPA MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTIKARŞILAŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLER

Misafir takıma ait tribün bilet satışları 10.01.2019 saat 15.00'de başlayacaktır.

BİLET SATIŞ LOGO KISITI

·  Çaykur Rizespor biletleri,  Galatasaray A.Ş. Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilir.

·  Galatasaray A.Ş. logolu Kartlar sadece rakip tribünden bilet alabileceklerdir.

 

BİLET KOMBİNE TRANSFER KISITI

·  Bilet/kombine transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Çaykur Rizespor bilet/kombine sahipleri, Galatasaray A.Ş.  logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlara biletlerini maçlık olarak transfer edebilirler.

·  Rakip Takım tribünlerinden bilet satın almış olanlar koltukları Galatasaray A.Ş. Logolu Passolig Kartlara transfer edebilirler.

·  Çarykur Rizespor A.Ş. 2019/2020 sezonu kombine sahipleri Galatasaray A.Ş. karşılaşmasına gelemeyecekse kombinesini Çaykur Rizespor A.Ş. kulübüne devir edebilir. 


ENGELLİ TRİBÜN BİLETLERİ

·  Engelli tribün biletleri engelli tribün kapasitesi ile sınırlıdır. Engelli tribün girişleri için Passolig Kart zorunluluğu bulunmaktadır.

·  Engelli tribün biletlerinin yüklemesi maç günü stadyum gişelerinden yapılmaktadır.

·  Engelli tribün biletleri transfer edilemeyecektir.

·  Kişi Başı 5 bilet sınırı vardır.

·  7 yaş ve üzeri için Passolig kart ve bilet zorunludur. 7 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile karşılaşmaya giriş yapabilirler.

·  Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç Günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

·  Maç günü stadyum gişelerinden Passolig Kart teslimatı ve satışı yapılmamaktadır.

·  Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar verir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.

·  Passolig kartı eline ulaşmayan taraftarların maç saatinden 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekmektedir. Passo Mobil uygulamasını akıllı telefonlarına yükleyen taraftarlar akıllı telefonlarını kullanarak karşılaşmaya tek geçişlik kart almadan  giriş yapabilirler.​

·  Biletlerinizi www.passo.com.tr haricinde N’Kolay satış noktaları ve 0850 7243344 no’lu çağrı merkezi üzerinden de satın alabilirsiniz.