Fransız Yıldız Loic Remy Artık Yeşil Mavi
Çaykur Rizespor

Fransız Yıldız Loic Remy Artık Yeşil Mavi

28 Ağustos 2020 Cuma 16:18
Fransız Yıldız Loic Remy Artık Yeşil Mavi

Dün akşam İstanbul'a gelen ve sabah sağlık kontrolünden geçtikten sonra kendisini Çaykur Rizesporlu yapan imzayı atan Remy için için Saruhan Plaza'da imza töreni düzenlendi. 

 

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal ve Başkan Vekili Ali Zeki Saruhan’ın hazır bulunduğu imza töreninde açıklama yapan Loic Remy Rizespor'a gelmesinde Lille'den takım arkadaşları Yusuf ve Zeki'nin de fikirlerini aldığını ve bunun etkili olduğunu söyledi.

 

LOIC REMY:

"Burada olduğum için çok mutluyum. Bir an önce sahalara dönmek istiyorum. Her şeyimi bu kulübe vereceğim. Burada zevkle oynayacağım. Beklentilerin farkındayım. Zoru seviyorum. Başarı için zorun olması gerekiyor. Yusuf ve Zeki'nin de fikirlerini aldım buraya gelmeden önce. Başka bir kulüple görüşüyordum ancak buraya gelmeye karar verdim. Evet Fenerbahçe ile görüştük, başka takımlar da vardı. Türk halkı çok sabırlı. Bunu burada gördüm. Bu kararı almamda bu durum da çok etkili oldu" açıklamalarını yaptı.

 

TÖRENDE BİR KONUŞMA YAPAN ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ BAŞKANI HASAN KARTAL:

"Loic Remy'nin ailesiyle Rize'de güzel bir hayatı olacak. Burada çok başarılı olacak. Biz iyi bir kulübüz. Başarılı olacağız. 2+1 yıllık sözleşme imzaladık. İnşallah 3 yıl burada kalacak." şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Haberler