ÇAYKUR RİZESPOR - DG SİVASSPOR MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

ÇAYKUR RİZESPOR - DG SİVASSPOR MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTISüper Lig'in ikinci haftasında oynanacak Çaykur Rizespor - DG Sivasspor maçı biletleri satışa çıktı.

KARŞILAŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLER

·  PFDK kararıyla 24.05.2019 tarihinde oynanan  Çaykur Rizespor A.Ş. - Trabzonspor A.Ş. karşılaşmasındaKALE ARKASI DENİZ TRİBÜN B, C, MARATON B, C, D, KALE ARKASI DAĞ B,C,D blokta yer alan seyircilerin bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir.

·  Detaylı bilgi için: http://www.tff.org

· BİLET SATIŞ LOGO KISITI

·  Çaykur Rizespor biletleri,  D.G. Sivasspor Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilir. 

·  D.G. Sivasspor logolu Kartlar sadece rakip tribünden bilet alabileceklerdir.

BİLET KOMBİNE TRANSFER KISITI

·  Bilet/kombine transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Çaykur Rizespor bilet/kombine sahipleri, D.G. Sivasspor logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlara biletlerini maçlık olarak transfer edebilirler.

·  Rakip Takım tribünlerinden bilet satın almış olanlar koltuklarını sadece D.G. Sivasspor Logolu Passolig Kartlara transfer edebilirler.

·  Çarkur Rizespor A.Ş. 2019/2020 sezonu kombine sahipleri D.G. Sivasspor  karşılaşmasına gelemeyecekse kombinesini Çaykur Rizespor A.Ş. kulübüne devir edebilir. 


 

ENGELLİ TRİBÜN BİLETLERİ
·  Engelli tribün biletleri engelli tribün kapasitesi ile sınırlıdır. Engelli tribün girişleri için Passolig Kart zorunluluğu bulunmaktadır.

·  Engelli tribün biletlerinin yüklemesi maç günü stadyum gişelerinden yapılmaktadır. 

·  Engelli tribün biletleri transfer edilemeyecektir.

LÜTFEN NOT EDİN

·  Kişi Başı 5 bilet sınırı vardır.

·  7 yaş ve üzeri için Passolig kart ve bilet zorunludur. 7 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile karşılaşmaya giriş yapabilirler.

·  Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç Günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

·  Maç günü stadyum gişelerinden Passolig Kart teslimatı ve satışı yapılmamaktadır.

·  Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar verir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.

·  Passolig kartı eline ulaşmayan taraftarların maç saatinden 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekmektedir. Passo Mobil uygulamasını akıllı telefonlarına yükleyen taraftarlar akıllı telefonlarını kullanarak karşılaşmaya tek geçişlik kart almadan  giriş yapabilirler.​

·  Biletlerinizi www.passo.com.tr haricinde N’Kolay satış noktaları ve 0850 7243344 no’lu çağrı merkezi üzerinden de satın alabilirsiniz.