Atmacanın kanatlarında Samudio'nun 100 maçı

Çaykur Rizespor formasıyla 100 resmi maçı geride bırakan futbolcumuz Samudio`yu tebrik ediyoruz.

Atmacanın kanatlarında Samudio'nun 100 maçı21 Temmuz 2017 tarihinde Brezilya’nın Guarani takımından Çaykur Rizespor’a transfer edilen Braian Jose Samudio Segovia; 60 süper lig, 33 1. Lig ve 7 Türkiye kupası maçında şanlı formamızı terletti ve 100’ler kulübüne girerek “dalya” dedi.

 

Cuma günü oynanan Çaykur Rizespor – Fenerbahçe maçı sonrası başkanımız Hasan Kartal ve yönetim kurulu üyeleri Samudio’yu tebrik ederek kendisine hatıra forması üzerinde “Atmaca’nın kanatlarında 100 maç” yazan atmaca heykeli hediye etti.

 

Jose Samudio: "Aynı takımda 100 maçı tamamlamak her futbolcuya nasip olmuyor."

Bu kolay bir şey değil. Futbolcular aynı takımda uzun zaman kalmadan çok sık takım değişebiliyor. 100 maçı tamamlamak hiç kimse için kolay değil. Benim için de hem güzel hem de çok zorlu bir yoldu. Bu hediyeyi başkanın elinden almak bana çok duygusal anlar yaşattı, beni çok mutlu etti. “Aile gibi hissetmek”: bu çok güzel bir duygu!

 

23 Aralık 1995’te Paraguay’ın Ciudad del Este şehrinde doğan hücum oyuncumuz Samudio; yeşil mavili takımımızda 4. Sezonunu yaşıyor. 2017-2018 futbol sezonunda 33 maçta attığı 20 golle gol kralı olan ve takımımızın şampiyon olmasına önemli katı sağlayan Samudio’ya başarılar diliyoruz.

 

ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ

  

 

,