ARDEŞEN'DE RİZESPOR COŞKUSU

Çaykur Rizespor’umuz, daha önce transferini gerçekleştirdiği Oğuz Kağan Güçtekin, Burak Albayrak ,Amedej Vetrih ve Dimitrios Chatziisaias için Ardeşen ilçesinde Başkanımız Hasan Kartal’ında katıldığı imza töreni düzenledi.

ARDEŞEN'DE RİZESPOR COŞKUSUÇaykur Rizespor’umuz, daha önce transferini gerçekleştirdiği Oğuz Kağan Güçtekin, Burak Albayrak ,Amedej Vetrih ve Dimitrios Chatziisaias için Ardeşen ilçesinde Başkanımız Hasan Kartal’ında katıldığı  imza töreni düzenledi.

Yönetim Kurulumuzun sezon öncesinde aldığı kararla transfer sürecinde imza törenlerini ilçelerde yapan Çaykur Rizespor’umuz bugün Ardeşen’deydi. Atmacalar daha önce transferlerimizi gerçekleştirip takımımıza kazandırdığımız Fenerbahçe'den Oğuz Kağan Güçtekin ve Burak Albayrak ile NK Domzale’den Amedej Vetrih ve PAOK'tan Dimitrios Chatziisaias  için Ardeşen ilçesinde imza töreni düzenledi. Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanımız Hasan Kartal , Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, yönetim kurulu üyelerimiz ve çok sayıda Rizespor taraftarı da  katıldı.