Çaykur Rizespor Amatör Dallar sporcularından depremzedelere yönelik yardım kampanyası

Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için Rize Belediyesinin düzenlediği yardım kampanyası için sporcularımız çay, çocuk bezi ve temizlik malzemesi yardımında bulundu.

 

Yardım malzemelerini sporcularımıza öncülük eden Amatör Branşlardan Sorumlu Başkan Yardımcımız Arslan Kalkavan yönetim kurulu üyelerimiz Talha Küçükvar ve Yaşar Özdoğan; “ Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem için millet olarak derin bir üzüntü içindeyiz. Vefat edenlere Allah’tan rahmet kalanlara baş sağlığı diliyoruz. Çaykur Rizespor camiası ve özellikle amatör dallarda ki sporcuların dile getirdiği biz de bir şey yapabilir miyiz düşüncesi hareketle yönetici kulüp olarak böyle bir organizasyona öncülük etmekten gurur duyuyoruz. “ açıklamasında bulundu.

 

Sporcular adına konuşan bisiklet takımı sporcumuz Muhammet Can Birinci; “ Elazığ’da ki depremi duyunca çok üzüldük. Orada zarar görmüş çocuklar için ne yapabilir diye düşündük ve Çaykur Rizespor sporcuları olarak bir nebze yardımcı olmak istedik. Umarım ki bir daha böyle bir şey yaşanmaz.” dedi.

 

ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ

 

 

 


Copyright 2015 © Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği