RİZESPOR YURT DIŞI KAMPI 20.07.2013

Yurt dışı kampının dördüncü gününde takım tek antrenman yaptı. Takımın izinli olduğu akşam antrenmanına sadece kaleciler Mariusz Pawelek, Yunus Emre Kırdal ve Léonard Kweuke katıldı.

RİZESPOR YURT DIŞI KAMPI 20.07.2013

Sabah antrenmanı 11:00`da Avusturya`nın Wörgl şehri Gymnasium sahasında ısınma koşuları, beşe iki ve çok pas çalışmalarıyla tamamlandı.

 

Deyim yerindeyse sporcuların pestilinin çıktığı antrenmandan sonra maça kadar dinlenmeleri için futbolcuların izinli olduğu akşam antrenmanına sadece kaleciler Mariusz Pawelek, Yunus Emre Kırdal ve Léonard Kweuke katıldı.

 

Teknik ekip arasında yapılan ve kıran kırana geçen minyatür kale maçta yine Antrenör Kenan Oktay’ın takımı: Kenan Oktay, Kerem Atılmaz, Timur Yeni üçlüsü; Mehmet Ali Karaca, Tevfik Kıran, Kubilay Yıldırım ekibini farklı yenerek günün kazananı oldu.

 

Yeri ve saati kesinleşen ilk hazırlık maçımız Fügen stadyumunda yapılacak. Bundesliga takımlarından Eintracht Braunschweig ile oynayacağımız çekişmeli maçta gurbetçi vatandaşlarımızı takımımızı desteklemeye bekliyoruz.

 

21 Temmuz 2013 Pazar 18:30 (ASİ): Eintracht Braunschweig / Avusturya Fügen Stadyumunda

 

 

 

Güncel kamp fotoğrafları için AVUSTURYA KAMP GÜNLÜĞÜ galerisine tıklayınız. http://www.caykurrizespor.org.tr/Galeri/slayt/AVUSTURYA-KAMP-GUNLUGU-119/GSayfa-102.html

 

 

 

Sayın Basın Mensupları orijinal boyuttaki fotoğraflara ulaşmak için PİCASAWEB albümüne tıklayınız. https://picasaweb.google.com/110370324029484226473

 

 

 

Kamptan video görüntülerine ise YOUTUBE KANALI üzerinden ulaşabilir: http://www.youtube.com/user/caykurrize1953