‘Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi’ Bitlis'de!

Bitlis`in Hızan ilçesi Ballı ilkokulu ve ortaokulundaki minik öğrencile yönetim kurulumuz tarafından Rizespor forması hediye edildi.

‘Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi’ Bitlis'de!Çaykur Rizespor `Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi` Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri kapsamında bu sefer Bitlis'in Hızan ilçesi Ballı ilkokulu ve ortaokulundaki öğrencilere Rizespor forması hediye edildi.

Hediye formaları ile derse giren minik öğrenciler çok mutlu oldu ve teşekkür videosu gönderdi.


 

  

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ÇAYKUR RİZESPOR 'MİNİK KALPLER OKUL-KULÜP PROJESİ'

 

2017 yılında başlatılan ve 56 okul arasından 110 minik öğrencinin lisanslı futbolcu olarak bünyemize katılmasını sağlayan “Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi” ülke çapında büyüyerek devam ediyor.

 

Çaykur Rizespor’un geleceğini oluşturmak adına 2017 yılında başlayan Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi; Çaykur Rizespor, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolün ardından ilk olarak Rize’de uygulandı.

 

Bu yıl da devam eden Proje; öncelikle ilk ve orta öğretim kurumlarında uygulanıyor. Projeden sorumlu yönetim kurulu üyelerimizin katılımlarıyla yüzlerce öğrenciye öncelikle forma dağıtılırken, ardından Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme ve Futbol Eğitim Merkezi antrenörlerimiz tarafından okullarda bulunan yetenekli öğrencilerin altyapı seçimi için turnuva maçları yapılıyor.

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

MİSYON: Amacımız sporu geniş kitlelere yaymak, çocukları futbolla tanıştırmak, Çaykur Rizespor sevgisini aşılamak ve kulübümüze yetenek havuzu oluşturmaktır. 2017 yılında başlanılan bu proje oldukça başarılı ilerliyor.

 

VİZYON: Sadece hedefimiz bu değil tabii ki. Her öğrencimizde, her minikte bir formamız olması lazım. Onlara formalarımızı hediye ediyoruz. Onları şimdiden, küçük yaşta yeşil mavi renklere alıştırmak; Rizespor sevgisiyle tanıştırmak gerek. Başarılı bir şekilde devam eden projemiz sürecek ve faydasını önümüzdeki yıllarda göreceğimizden eminiz

 

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ