ÇAYKUR RİZESPOR 'MİNİK KALPLER OKUL-KULÜP' PROJESİ DEVAM EDİYOR

Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi ziyaretlerine devam ediyor. Çaykur Rizesporumuz 6 ilköğretim okulunu ziyaret ederek minik öğrencilerimize yüzlerce forma hediye etti.

ÇAYKUR RİZESPOR 'MİNİK KALPLER OKUL-KULÜP' PROJESİ DEVAM EDİYORMinik Kalpler Okul-Kulüp Projesi ziyaretlerine devam ediyor. Çaykur Rizesporumuz 6 ilköğretim okulunu ziyaret ederek minik öğrencilerimize yüzlerce forma  hediye etti.

Rahmetli Rize Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Yılmaz anısına bu yıl yeniden başlayan ve Rizespor sevgisini Minik Kalplere aşılamayı amaçlayan kulübümüz  Okul-Kulüp Projesi kapsamında Dörtyol Sehit Halil Sadıkoğlu İlköğretim Okulu, Kasarcılar İlköğretim Okulu, Muradiye İlköğretim Okulu, Anbarlık İlköğretim Okulu, Karasu İlköğretim Okulu ve Küçükçayır İlköğretim okullarını ziyaret ettiler. Çaykur Rizespor'umuzun alt yapıdan sorumlu yöneticileri  Serkan Karavin ve Sadullah Köse çubuklu formalarımızı hediye etti.  

 

Etkinliğe Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme ve Futbol Eğitim Merkezi antrenörleri ile Rize Belediyesi Kent Konseyi de katıldı.

 

 

ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ