ANTALYASPOR MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

ANTALYASPOR MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTISüper Lig Cemil Usta sezonu 11. hafta maçında 9 Kasım Cumartesi 17:30'da sahamızda oynayacağımız Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

· BİLET SATIŞ LOGO KISITI
·  Çaykur Rizespor biletleri,  Antalyaspor A.Ş. Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabili
·  Antalyaspor A.Ş. logolu Kartlar sadece rakip tribünden bilet alabileceklerdir.

BİLET KOMBİNE TRANSFER KISITI
·  Bilet/kombine transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Çaykur Rizespor bilet/kombine sahipleri, Antalyaspor A.Ş. logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlara biletlerini maçlık olarak transfer edebilirler.
·  Rakip Takım tribünlerinden bilet satın almış olanlar koltuklarını sadece Antalyaspor A.Ş. Logolu Passolig Kartlara transfer edebilirler.

·  Çarkur Rizespor A.Ş. 2019/2020 sezonu kombine sahipleri Antalyaspor A.Ş.  karşılaşmasına gelemeyecekse kombinesini Çaykur Rizespor A.Ş. kulübüne devir edebilir. 

ENGELLİ TRİBÜN BİLETLERİ
·  Engelli tribün biletleri engelli tribün kapasitesi ile sınırlıdır. Engelli tribün girişleri için Passolig Kart zorunluluğu bulunmaktadır.
·  Engelli tribün biletlerinin yüklemesi maç günü stadyum gişelerinden yapılmaktadır. 
·  Engelli tribün biletleri transfer edilemeyecektir.

LÜTFEN NOT EDİN

·  Kişi Başı 5 bilet sınırı vardır
·  7 yaş ve üzeri için Passolig kart ve bilet zorunludur. 7 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile karşılaşmaya giriş yapabilirler.
·  Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç Günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.
·  Maç günü stadyum gişelerinden Passolig Kart teslimatı ve satışı yapılmamaktadır.
·  Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar verir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.
·  Passolig kartı eline ulaşmayan taraftarların maç saatinden 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekmektedir. Passo Mobil uygulamasını akıllı telefonlarına yükleyen taraftarlar akıllı telefonlarını kullanarak karşılaşmaya tek geçişlik kart almadan  giriş yapabilirler.​
·  Biletlerinizi www.passo.com.tr haricinde N’Kolay satış noktaları ve 0850 7243344 no’lu çağrı merkezi üzerinden de satın alabilirsiniz.