ALT YAPI TESİS İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

Çaykur Rizesporumuzun geleceğini oluşturmak adına Mart ayında inşaatına başlanan ve yaklaşık 25 Milyona mal olacak olan alt yapı tesislerimizde çalışmalar aralıksız devam ediyor. İnşaatın yapımı ve takibi ile ilgilenen yöneticimiz Celal Hop tesisin beklenenden 1 yıl önce tamamlanacağını söyledi.

ALT YAPI TESİS İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR1 YIL ERKEN BİTİRİLECEK

Çaykur Rizesporumuzun geleceğini oluşturmak adına Mart ayında inşaatına başlanan ve yaklaşık 25 Milyona mal olacak olan altyapı tesislerimizde çalışmalar aralıksız devam ediyor. İnşaatın yapımı ve takibi ile ilgilenen yöneticimiz Celal Hop tesisin beklenenden 1 yıl önce tamamlanacağını söyledi.

Çaykur Rizesporun geleceğini sağlam temellerde oluşturmak adına Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı'nın girişimleriyle sonuç alınan Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme ve Futbol Eğitim Merkezi (Altyapı) Projesinin inşaatı hızla yükselmeye devam ediyor. Zemin katında ki çalışmalar bitme aşamasına gelirken inşaatın da beklenenden daha önce biteceği müjdesi verildi. Çaykur Rizespor kulübümüzün tüm inşaat çalışmalarından sorumlu ve çalışmaları inceleyip takip eden yöneticimiz Celal Hop konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu projenin hayata geçirilmesinde en büyük destekçimiz başkanımız Hasan Kemal Yardımcı’dır. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz. Biz de ona mahçup olmamak adına verimli bir biçimde çalışarak tesisin açılış tarihini öngörülen tarihten 1 yıl öncesine çekmeyi planlıyoruz” dedi.