2018-2019 SEZONUKOMBİNE VE BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU

Çaykur Rizespor’umuzun Çaykur Didi Stadı`nda oynayacağı 2018-2019 sezonu Süper Lig ve Kupa maçları dahil olmak üzere kombine bilet ve maç bilet satışlarına uygulanacak fiyatlar belirlendi.

2018-2019 SEZONUKOMBİNE VE BİLET FİYATLARI BELLİ OLDUÇaykur Rizespor’umuzun Çaykur Didi Stadı'nda oynayacağı 2018-2019 sezonu Süper Lig ve Kupa maçları dahil olmak üzere kombine bilet ve maç bilet satışlarına uygulanacak fiyatlar belirlendi.

17.07.2018 tarihinde başlanıp, 30.10.2018 tarihine kadar devam edecek kombine bilet satışında
geçen sezondan kombine sahibi olan müşterilerin yenilemesi 29/07/2018 tarihinde sona erecek.
             ÖNEMLİ NOTLAR

  • Satışlar sadece Çaykur Rizespor logolu kartlara yapılacaktır. Kombineler tüm resmi karşılaşmalar için geçerli olacaktır. Vize bedeli kulüp tarafından karşılanacaktır.
  • Çaykur Rizespor passolig kartı olmayıp kombine alacak müşterilerin kart bedeli kulüp tarafından karşılanacaktır. bu işlem sadece gişelerde yapılacaktır.
  • -Kombine satın alan müşterinin 10.06.2019 tarihine kadar vizesi olmak zorundadır. Kombine alan kişilerden taahhütname alınacaktır.
  • Yenileme döneminde geçen yılki koltuğu yerine başka koltuk almak isteyenler gişeden yeni koltuklarını satın alabilecekler.
  • Yenileme döneminde sadece geçen sezondan ücretli kombine sahipleri için rezervasyon yapılacaktır.
  • Bayanlara ve 16 yaşından gün almamış çocuklara kimliklerini ibraz etmek koşulu ile Protokol tribünü hariç %50 indirim verilecek olup bu koltuklar transfere kapalı olacaktır.
  • İndirimli satışlar sadece gişelerde yapılacaktır.ÖDEME SEÇENEKLERİ
-Tek çekim (%2.96 + Bankalar arası Kredi kart takas komisyon) tüm banka ve kredi kartlarına
-6 taksit (%6.0 komisyon) Tüm World – Bonus – Maximum (Sadece Gişelerden Taksit Yapılacak) - Halkbank (Sadece Gişelerden Taksit Yapılacak) Finanbank (Sadece Gişelerden Taksit Yapılacak) Passolig kredi kartlarına